Přihlásit na hodinu ZDARMA

Časté dotazy

Nejčastější dotazy, na které odpovídáme. Pokud vám zde nějaká otázka chybí, neváhejte nás kontaktovat na našem Facebooku, přes email či telefonem.
Kroužky jsou určeny pro holky a kluky od 8 let. Některé složitější kroužky mají doporučený věk až od 13 let.
To se nestane. :) Ale i proto je první hodina zkušební a nic neplatíte.
Každý kroužek je možné navštívit i online odkudkoliv. Pokud ani to se nehodi a dítě bude omluveno před samotnou lekcí, lze domluvit náhradní termín. Ostatní případy se posuzují individuálně.
Tomu předcházíme tím, že na každé lekci jsou 2 lektoři na max. 6 dětí a každému se tak můžeme věnovat individuálně.
Záleží na kroužku. U mladších se zaměřujeme na programování her a animací. Naše lekce jsou navrženy tak, abychom probrali základní principy programování a zvýšili povědomí o počítačích.
Dobrou náladu a přezuvky. :) Naše učebna je vybavena moderní technikou a veškeré potřebné věci mají děti u nás k dispozici. V případě online kroužku je potřeba počítač s připojením na internet.
Osnova je připravena na 3 měsíce a obsahuje 13 lekcí. Běžná lekce je jednou týdně a trvá 75 minut. Je možné domluvit i intenzivní kroužek, kdy dítě dochází jednou za 14 dní na 2,5 hodiny. Po absolvování může dítě pokračovat dál, neustále chystáme nový obsah.
Sídlíme v Liberci, ve Starých Pavlovicích. Adresu s mapou naleznete na kontaktní stránce. Parkování je možné přímo u nás v areálu. V případě naplněného parkoviště zaparkujete u supermarketu Kaufland.
Samozřejmě! Můžete se na nás přijít podívat a seznámit se. :) V případě zájmu můžete na chvilku nakouknout i na samotný kroužek.
Doporučujeme strávit čas ve výborné kavárně Kafe Letná. Můžete se proběhnout po atletickém stadionu nebo si domluvit lekci tenisu. :) To vše u nás v areálu. V těsné blízkosti se nachází cyklostezka a supermarkety Kaufland, Lidl nebo Obi.
Nezavřou. :) Kroužky běží jak naživo, tak v online variantě. Kdykoliv příjde lockdown, je možné se připojit přes prostředí Google Meet, které většina dětí zná z distanční výuky ve škole.
Zpět nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace