Přihlásit na hodinu ZDARMA

Baví nás, co děláme

Většina dnešních dětí je zběhlá v používání moderních technologií, ať už se jedná o mobil nebo třeba herní konzoli. Ale jak vzniká hra nebo aplikace tuší už jen hrstka z nich. Dáváme proto dětem možnost přístupu k těmto technologiím z jiné strany - té vývojařské.

Podle různých studií bude v EU již brzy chybět až milion IT specialistů. Stejně jako ve vrcholovém sportu je i v programování důležité budovat základy od dětství.

To je naše motivace. Zábavnou formou pomáháme dětem pochopit principy programování.

Areál a učebna

Prostředí je pro nás klíčové. Jsme kroužek programování, ale tím více chceme děti naučit, jak vybalancovat čas strávený venku a u počítače.

Kdo jsou malí vývojáři

Jsme ajťáci a programátoři, kteří spolupracují s firmami na vytváření mobilních aplikací a webových stránek. Ve volném čase se kromě rodiny věnujeme tvorbě indie (nezávislých) her, cestování a poznávání nových lidí. V době pandemie to nahrazujeme Playstationem (Mára) a Netflixem (Ondra). :)

Fotka - lektor Marek Hůlka - Malí Vývojáři
Marek Hůlka

Živím se programováním jako freelancer. Není to jen moje zaměstnání, ale s potápěním je to můj největší koníček. Malé vývojáře jsem založil, abych mohl předat dál všechny nasbírané zkušenosti.

Mám na starosti všechny kroužky. Vymýšlím témata i plány osnovy, zajišťuji web, píšu články na blog a vytvářím podpůrná videa a obsah k jednotlivým kroužkům. Moderuji Discord kanál.

Fotka - lektor Ondřej Vacek - Malí Vývojáři
Ondřej Vacek

Většinu profesní kariéry jsem byl na managerských pozicích a často řešil problémy spojené s nedostatkem kvalifikovaných lidí v IT. Malé vývojáře jsem založil, abych dětem pomohl posílit vlastnosti, které jim usnadní profesní cestu.

Mám na starosti komunikaci s rodiči a sociální sítě. Na osnově se podílím návrhem tréninku soft skills jako je např. týmová práce.

Nejsme jen kroužek, jsme komunita

Naši členové jsou holky a kluci různých věkových kategorií se společným zájmem v programování. Pořádáme občasné srazy i pro rodiče, aby se mohli v této problematice zorientovat a být oporou svým dětem.

děti na hřišti
Zpět nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace