Přihlásit na hodinu ZDARMA

Obchodní podmínky

Poslední úprava 16.9.2020
Obchodní podmínky

Aktuální ceník kurzů je uveden na našem webu, malivyvojari.cz.

Po rezervaci kurzu na stránce malivyvojari.cz/prihlaska obdržíte emailem fakturu, platbu je nutné provést maximálně do tří dnů od obdržení. Rezervace bez připsané platby budou zrušeny a místa dále nabídnuta dalším účastníkům. Přihlášky budou evidovány v pořadí, ve kterém byly doručeny, a to až do úplného naplnění kapacity kurzu. Kapacita jednoho kurzu je 6 účastníků.

Storno ze strany pořadatele

V případě nenaplnění kurzu má pořadatel právo kurz zrušit, nabídne vám pak nový termín, nebo vrácení platby na váš účet, v takovém případě vás budeme informovat s dostatečným předstihem, písemně na váš email. V případě nenadálé situace (výpadek proudu, nemoc lektora, apod.) bude nabídnut nový termín.

Storno ze strany účastníka před zahájením kurzu

Zrušení objednaného kurzu je možné, v takovém případě nás informujte písemně na email: info@malivyvojari.cz

Bude-li účast stornována minimálně 3 dny a dříve před zahájením kurzu, vrátíme vám peníze zpět na účet.

Bude-li účast stornována méně než 3 dny před zahájením kurzu, finanční prostředky nevracíme, účast je však možné po dohodě převést na jiný termín, nebo poslat náhradníka.

Storno ze strany účastníka v průběhu kurzu

Zrušení objednaného kurzu, v jeho průběhu, je možné, v takovém případě nás informujte písemně na email: info@malivyvojari.cz

Při rezervaci kurzu na 1 měsíc, finanční prostředky nevracíme, účast je však možné po dohodě převést na jiný termín, nebo poslat náhradníka.

Při rezervaci kurzu na 3 měsíce, vám vrátíme finanční prostředky pouze za nezahájený měsíc. Účast v zahájeném měsíci je však možné po dohodě převést na jiný termín, nebo poslat náhradníka.

V případě nedostavení se na kurz z důvodu nemoci, apod. je možné domluvit náhradní termín. Omluvenky akceptujeme pouze s předstihem před zahájením hodiny.

Všechny podané přihlášky jsou závaznými objednávkami. Rezervací kurzu vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.

Zpět nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace